Psychoterapeuta

 
Mgr Dorota Dziemdziela  - psychoterapeuta, psycholog.
 
 
 
 
 
Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyła także Szkołę Psychoterapii INTRA Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Coaching Grupowy i Zespołowy.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednostkach pomocy społecznej (Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Centrum Pomocy Rodzinie, Dom Pomocy Społecznej).  Brała udział w licznych projektach skierowanych do osób będących w kryzysie i doświadczających przemocy.
 
Oferuje pomoc w postaci psychoterapii indywidualnej w nurcie humanistycznym z wykorzystaniem elementów innych nurtów (dostosowując je do potrzeb pacjenta). Pracuje z osobami dorosłymi mającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu, doświadczających trudności emocjonalne, zaburzenia nastroju, problemu w relacjach.
 
Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.
 
 
Cyt: " Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim naturalnym spotkaniem z drugim człowiekiem, który ma kłopot. Zwykłym, bez założeń jaki powinien być pacjent. Niezwykłym - bo każdy człowiek ma w sobie indywidualny potencjał".
 
 
 
 
 
 
 
 

psychoterapia, psychoterapeuta Sochaczew, gabinet psychoterapii, porady psychoterapeuty, terapia psychologiczna, psychoterapia psychiatra, Dorota Dziemdziela psychoterapeuta Sochaczew, psychoterapia w Sochaczewie, Teresin, Łowicz, psychoterapeuta w Żyrardowie, psychoterapeuta dobry,