Ortopeda dziecięcy

Dr n. med. Radosław Lebiedziński -  specjalista ortopedii i traumatologii. Starszy asystent Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi.
 
Dr Lebiedziński od wielu lat zajmuje się ortopedią dziecięca i ortopedią dorosłych. Leczy także wrodzone i nabyte deformacje stopy u dzieci, wykonuje plastyki w chorobach zwyrodnieniowych stawów stopy i skoku. Zajmuje się także sportowymi urazami stawu barkowego, kolana, biodra i stawu skokowego. Wykonuje liczne procedury artroskopowe i rekonstrukcyjne tych stawów. Do najczęstszych należą artroskopia, plastyki rekonstrukcyjne więzadeł krzyżowych, plastyki niestabilności stawu barkowego i stawu skokowego oraz wiele innych. Od wielu lat doskonali się w zabiegach artroskopowych stawu biodrowego. Od dwóch lat współrealizuje program leczenia niestabilności stawu rzepkowo-udowego tzw. zwichnięć rzepki. Od ponad 12 lat stosuje w praktyce klinicznej preparaty osocza bogatopłytkowego. Operacyjnie nie zajmuje się alloplastyka stawowa oraz zabiegami w obrębie kręgosłupa.
Jest autorem pracy doktorskiej (2014 r.): "Ocena wyników leczenia tendinopatii nadkłykcia bocznego kości ramiennej wybranymi metodami"
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

usg bioderek błonie, sochaczew ortopeda dziecięcy, ortopda dzieciecy blonie, ortopeda dziecięcy łowicz,