Psychoterapeuta

Mgr Aneta Jóźwik (psycholog, psychoterapeuta i specjalista terapii uzależnień).
 
Mgr Aneta Jóźwik ukończyla studia na kierunku psychologii klinicznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w 2010 roku. Swoją edukację kontynuowała w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie na kierunku specjalisty terapii uzależnień. Obecnie w trakcie nauki w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. 
 
W swoim dorobku pracy ma za sobą pracę w Klinice Psychiatrii w Lublinie, Szpitalu Psychiatrycznym w Łukowie, MONAR, Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Białymstoku. Jest specjalistą o ugruntowanej wiedzy i praktyce wśród osób potrzebujących pracy ze swoimi problemami. Kłopotami ze sobą i swoją relacją ze światem, otoczeniem (rodziną, pracą). W trakcie swojej pracy z uzależnioną młodzieżą wykazała duże poświęcenie, zyskując uznanie środowiska.
 
Obecnie pracuje w ośrodku stacjonarnym, z osobami uzależnionymi od narkotyków i dopalaczy oraz poradni środowiskowej w Warszawie zajmując się na codzień psychoterapią indywidualną i grupową.
 
Po raz pierwszy w Sochaczewie mamy możliwość zaproponować specjalistę psychoterapeutę o tak wszechstronnym wykształceniu w swojej dziedzinie.
 
Mgr Aneta Jóźwik kształciła się między innymi w szkoleniach specjalistycznych w zakresie: