2020-02-26 Nowy specjalista - psychiatra

Dr Paweł Kłysiak jest specjalistą psychiatrii z 17 letnim stażem. Karierę zawodową rozpoczął w Poradni Zdrowia Psychiczego w Płocku. Następnie został zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gostyninie. Obecnie jest zastępcą odrynatora na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego. W swojej pracy zajmuje się leczeniem między innymi schorzeń takich jak: depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, psychoza, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psychiczne u osób starszych, problemy z uzależnieniem od alkocholu i narkotyków. Zajmuje się także sporzązaniem: świadectwo psychiatryczne, zaświadczenie lekarskie psychiatry, refundowane leki psychiatryczne, zwolnienia lekarskie psychiatry.

<< Powrót do listy aktualności
Zadzwoń


Kilka słów o Klinice Alfa

Klinika Alfa jest największym niepublicznym ośrodkiem medycznym w regionie. Powstała w 1999 roku, jako Ośrodek Diagnostyki i Terapii Chorób Oczu. Obecnie, oprócz wysokospecjalistycznego ośrodka okulistycznego, posiada kilkanaście poradni wielu specjalności medycznych, pracownie diagnostyczne, oraz prężnie działające Centrum Medycyny Pracy. Klinika Alfa w 2017 roku zatrudnia 46 specjalistów.

Poradnie Kliniki Alfa:

Chirurg

Dermatolog

Diabetolog

Dietetyk

Endokrynolog

Gastrolog

Ginekolog Położnik

Internista , Lekarz Chorób Wewnętrznych

Kardiolog

Laryngolog

Centrum Medycyny Pracy

Przejdź

Medycyna naturalna

Neurolog

Okulista

Przejdź

Ortopeda

Ortopeda dziecięcy

Kosmetolog Podolog

Psychiatra

Psycholog

Psychoterapeuta

Pulmonolog

Rehabilitacja Medyczna

Reumatolog

Urolog

Pracownia Diagnostyki Słuchu

Zapraszamy na (odpłatne) badania laboratoryjne krwi i moczu, bez zapisu. Badania wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 10:00.

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej.

Pracownia ECHO serca (USG serca)

Pracownia RTG (Rentgenowska)

Zapraszamy na (odpłatne) badania RTG. Badania wykonujemy od poniedziałku do piątku, od godziny 7:00. Prosimy wcześniej o potwierdzenie wizyty dzwoniąc do recepcji. Oferujemy szybkie badania RTG oraz profesjonalny opis (wynik w formie cyfrowej).

Pracownia USG

Centrum medycyny pracy

Zadzwoń Przejdź dalej

Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny

Zadzwoń Przejdź dalej

Kontakt

Klinika Alfa w Sochaczewie, ul.Polna 9

zadzwoń

Napisz do nas