2012-12-06 Alfa - Przyjazna Przychodnia

Klinika Alfa jest ośrodkiem medycznym w którym od chwili powstania przykładano szczególną uwagę na pełną empatii, przyjazną relację z pacjentem. Każdy wypracowany szczegół, od wnętrza Kliniki po relacje międzyludzkie, kształtowane były według kryteriów kompetencji, staranności, empatii i życzliwości dla pacjenta. Audyt "Przyjazna Przychodnia" jest prezstiżową nagrodą. W kraju jak dotąd wyróżnionych zostało nim zaledwie 190 przychodni lekarskich. Starania o pozytywne przejście audytu "Przyjazna Przychodnia" rozpoczęliśmy przed rokiem. Była to dla nas przyjemna i pełna pozytywnej energii praca. Wiele się nauczyliśmy i wiele się stało dla dobra naszych pacjentów. W takiej chwili nasze myśli skierowane są z jeszcze większą determinacją ku przyszłości i widzimy w niej nasz ośrodek jeszcze bardziej przyjaznym. Bo zawsze będziemy mieć energię i zapał by zrobić więcej dla naszych pacjentów :)!.

Nagrodę odebrał w trakcie uroczystej gali która odbyła się w Hotelu Lord w Warszawie, twórca Kliniki Alfa, dr Mikołaj Krajewski.

 

 

Słowa kluczowe:

Przychodnia Sochaczew,

Przyjazna Przychodnia,

Ośrodek Zdrowia Sochaczew,

Szpital Sochaczew

<< Powrót do listy aktualności
Zadzwoń


Kilka słów o Klinice Alfa

Klinika Alfa jest największym niepublicznym ośrodkiem medycznym w regionie. Powstała w 1999 roku, jako Ośrodek Diagnostyki i Terapii Chorób Oczu. Obecnie, oprócz wysokospecjalistycznego ośrodka okulistycznego, posiada kilkanaście poradni wielu specjalności medycznych, pracownie diagnostyczne, oraz prężnie działające Centrum Medycyny Pracy. Klinika Alfa w 2017 roku zatrudnia 46 specjalistów.

Poradnie Kliniki Alfa:

Chirurg

Dermatolog

Diabetolog

Dietetyk

Endokrynolog

Gastrolog

Ginekolog Położnik

Internista , Lekarz Chorób Wewnętrznych

Kardiolog

Laryngolog

Centrum Medycyny Pracy

Przejdź

Medycyna naturalna

Neurolog

Okulista

Przejdź

Ortopeda

Ortopeda dziecięcy

Kosmetolog Podolog

Psychiatra

Psycholog

Psychoterapeuta

Pulmonolog

Rehabilitacja Medyczna

Reumatolog

Urolog

Pracownia Diagnostyki Słuchu

Zapraszamy na (odpłatne) badania laboratoryjne krwi i moczu, bez zapisu. Badania wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 10:00.

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej.

Pracownia ECHO serca (USG serca)

Pracownia RTG (Rentgenowska)

Zapraszamy na (odpłatne) badania RTG. Badania wykonujemy od poniedziałku do piątku, od godziny 7:00. Prosimy wcześniej o potwierdzenie wizyty dzwoniąc do recepcji. Oferujemy szybkie badania RTG oraz profesjonalny opis (wynik w formie cyfrowej).

Pracownia USG

Centrum medycyny pracy

Zadzwoń Przejdź dalej

Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny

Zadzwoń Przejdź dalej

Kontakt

Klinika Alfa w Sochaczewie, ul.Polna 9

zadzwoń

Napisz do nas